Verslo klientai: kokią dovaną išrinkti?

Per metus tikrai susiduriama su keletu progų, kai reikia nepamiršti išrinkti dovanas verslo partneriams ir klientams, su kuriais bendradarbiaujama jau kurį laiką. Dovanos padeda puoselėti darbinius santykius, esamą ryšį ir, žinoma, išreikšti pagarbą, parodyti, jog ilgalaikiai darbo santykiai jums yra svarbūs. Žinoma, dažniausiai dovanos klientams renkamos per Kalėdas, tačiau siūloma apie svarbius partnerius pagalvoti kiek dažniau ir kokią nors smulkmeną nusiųsti netikėtai. Taip jie jausis dar svarbesni ir pamaloninti jūsų dėmesio. Deja, didžiausias sunkumas būna dovanų parinkimas. Kartais sunku sugalvoti kas galėtų tikti ir kokia dovana patiks. Straipsnyje rasite kelias idėjas, kurių galbūt dar neišbandėte.

Dovanos klientamsPartneriams ar klientams, kurie kuo puikiausiai ir patys darbuojasi su savais verslais, tikrai labai puikios dovanos gali būti tos, kurios yra skirtos ofisui. Tai gali būti tiesiog kanceliarinės prekės ar kas nors reikalingo visam kolektyvui. Dažniausiai tokie dalykai tikrai yra labai svarbūs biure ir visuomet susinaudoja. Darbo knygos, rašikliai, segtuvai ir panašūs dalykai dovanojami verslams nuolat, todėl daugelis gali sakyti, jog ši idėja prasta ir neoriginali. Tačiau skubame šį faktą paneigti, visgi labai svarbus tokių dovanų pateikimas. Jeigu dovanos klientams bus itin prastos kokybės, negražaus dizaino, tuomet tai labai neoriginali dovana, tačiau šiais laikais galima daugiau padirbėti su spalvomis, dizainu, graviravimais ir net įpakavimu. Kuo dailiau viskas atrodys, tuo labiau nustebinsite savo klientus ir partnerius. Viskas gali būti originalu, tereikia į dovanas pažiūrėti kūrybiškai.

Galvojant apie visą kolektyvą, nustebinti gali ir kokia nors pramoga, kurią partneriai ar klientai galės panaudoti kaip komandos santykių gerinimo priemone ir už darbo ribų. Taigi, jei yra galimybė reikėtų tikrai ja pasinaudoti. Tai gali būti ir koks nors golfo žaidimas tam pritaikytoje aikštėje, galbūt, kokia nors kita pramoga su specialistu ar treneriu.

Saldėsiai irgi gali būti puiki dovana arba jos papildymas. Visgi kiekvienas džiaugiasi saldėsiais prie kavos, ypač ofise, per trumpas pertraukėles. Taigi, dovanos klientams gali būti ir valgomos. Puikiai tiks sausainiai, saldainiai ar kokie nors kepiniai. Labai gardžių verslo dovanų partneriams bei klientams rasite čia – https://saldireklama.lt/lt/. Svarbiausia nepamiršti įpakavimo, kuris ir perduos visą dėmesingumą ir šventišką nuotaiką.

Viena mintis apie “Verslo klientai: kokią dovaną išrinkti?

  1. Puiki įdėja darbuotojams ne tik dovanos, bet ir nedideli pamaloninimai įteikiat padėką už atrodytų nedidelį bet įmonei svarbų pasiekimą, kurį būtų visai smagu laikyti ant savo darbo stalo. Žinoma tai turėtų būti atspausdinta ant kokybiško popieriaus, įrėminta: papir.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *