Valikliai: ką reikia apie juos žinoti?

Įvairios valymui skirtos priemonės parduodamos daugelyje prekybos vietų, tačiau ne visi pirkėjai žino, kuo jos skiriasi ir kaip jas pasirinkti. Pirmiausia ką reikia žinoti, tai, kad valikliai ir valymo priemonės skirstomos į buitinius ir į pramoninius. Tai yra dvi svarbiausios grupės. Ką apie valiklius reikia žinoti, kad įsigyti tinkamus?

Profesionalus valymasPagalvokite, kuriai pirkėjų kategorijai priklausote. Pirmajai grupei priklauso paprasti pirkėjai t.y. tie, kurie perka valiklius bei valymo priemones skirtas naudoti buityje. Antrai pirkėjų kategorijai priklauso tie, kurie perka valiklius bei valymo priemones skirtas naudoti pramonėje t.y. gamyklose, automobilių dirbtuvėse, žemės ūkyje ir pan. Priklausomai nuo pirkėjų grupės reikia rinktis tinkamas priemones ir vietas, kuriose jos parduodamos.

Namų buityje naudojamos valymo priemonės įprastai įsigyjamos daugelyje prekybos vietų. Tai gali būti prekybos centrai, elektroninės buitinės chemijos parduotuvės ir pan. Kas svarbu perkant tokias priemones? Svarbiausia pasirinkti tinkamas pagal kategorijas, o tiksliau pagal nešvarumus. Vienokios priemonės bus tinkamos kalkių nuosėdoms šalinti, kitokios nerūdijančio plieno valymui, dar kitokios tiks stiklų ar kilimų valymui ir t.t. Kaip matome, buityje esantys nešvarumai būna patys įvairiausi ir kiekvienai nešvarumų grupei yra tam tikros valymo priemonės. Tiesa, kai kurie pirkėjai nori vienos geros priemonės, todėl dažnai renkasi universalius valiklius. Deja, bet tokiomis universaliomis priemonėmis dažnai tenka nusivilti. Nebent tai tik paviršiams valyti, tačiau, jei tai priemonė skirta ir riebalams, ir kalkių nuosėdoms, ir daugeliui kitų nešvarumų valymui, tai tokių nešvarumų ji nepašalins. Jums reikia skirtingų valymo priemonių.

Panašiai yra ir su pramoniniais valikliais. Čia svarbu parinkti tinkamą priemonę pagal nešvarumus ir vykdomą veiklą. Pramoniniai valikliai ir valymo priemonės yra skirtos naudoti pramonėje. Pavyzdžiui, automobilių servise naudojamos priemonės skirtos tepalų ir įvairių skysčių valymui. Tokių nešvarumų nepanaikins paprastas valiklis. Renkantis maisto pramonės įmonei tinkamą valiklį, reikės atsižvelgti į tai, kad reikia laikytis ypatingų higienos normų reikalavimų ir užtikrinti saugumą. Beje, maisto pramonėje naudojamos valymo priemonės turi būti patvirtintos tam tikrais saugumo sertifikatais. Kaip matome, pramonės valiklius reikia rinktis kiek kitaip, nei renkantis naudoti buityje.

Kad ir kokį valiklį renkatės, visais atvejais jis turi tikti pagal kategoriją, pagal kurią jie skirstomi į pramoninius ir buitinius. Taip pat būtina rinktis pagal nešvarumus. Tai dar ne viskas. Labai svarbi yra valiklių kokybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *