Kaip rasti gerą vaikų psichoterapeutą?

Vaikui labai naudinga pasikalbėti su specialistu net ir tokiu atveju, kai matyti, jog elgesys yra visiškai normalus. Paprasčiausiai, vaikų psichoterapeutas labai dažnai padeda pamatyti tokius dalykus, kurie mums yra sunkiai matomi, tačiau juos atradus galime suprasti – kas yra vaikas, kokia jo asmenybė ir tuo pačiu kaip galime jam padėti susitvarkyti su bet kokiais iškilusiais nesklandumais.

Žinoma, šiuo metu specialistų pasiūla yra gana plati, tad norint rasti geriausią – visada verta skaityti kitų žmonių patirtis ir tuo pačiu naudotis jomis.

Dar greitesniam pasirinkimui pateiksime kelis patarimus, kelis aspektus, kurie galbūt padės greičiau rasti specialistą, kuris gali padėti vaikui susitvarkyti su savo vidiniais demonais.

Psichikos sveikata1. Daugeliui labai svarbu kainos, tačiau nepamirškite, kad dalis pokalbių gali būti finansuojama tokiu atveju, kai šeimos gydytojas duoda siuntimą. Štai todėl siūlome ieškoti ne pagal kainas, tačiau pagal specialisto kompetenciją.

2. Taip pat reikia nepamiršti, kad svarbu ir atsiliepimai, kurie dažniausiai padeda susidaryti nuomonę apie paslaugas. Kol vienu atveju jie gali būti giriami, tuo tarpu kitu atveju – ne tokie. Žinoma, kiekvienas vaikas yra individualus ir tai, kas tiko vienam – kitam gali visiškai netikti.

3. Pokalbis su juo yra geriausias rodiklis, kad radote tokį specialistą, kuris labiausiai tinka vaikui. Kadangi dažniausiai pirma konsultacija yra nemokama, tarsi įvadinė – po jos vaikas galės atsakyti, ar noriai lankysis toliau pas jį.

4. Žinoma, kai kurie renkasi ir pagal lokaciją. Siūlome nepamiršit, kad šiuo metu galime mokytis net ir online būdu, tad jokio skirtumo, kur gyvenate – vaikui gali būti suteikiamos išsamios konsultacijos labiausiai tinkamu metu, namuose, prieš kompiuterį.

5. Specialistai skiriasi, tad natūralu, kad kinta ir jų kompetencija. Kol vieni dažniausiai dirba su vaikais, kurie yra labai probleminiai, tuo tarpu kiti dažniausiai stengiasi įveikti kur kas paprastesnius atvejus. O kuris labiausiai tinka Jums?

Redus gerą specialistą galite būti kur kas ramesnis, kad bet kokios problemos bus sėkmingai išsprendžiamos. Tik svarbiausia jas kuo anksčiau pamatyti ir tuo pačiu kuo skubiau į jas reaguoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *