Dantų balinimas naminėmis priemonėmis. Ar tai saugu?

SmileGraži šypsena yra nuostabiausias žmogaus papuošalas, tad verta skirti savo laiko bei dėmesio tam, kad galėtumėte kiekvieną dieną plačiai šypsotis ir tuo pačiu džiaugtis gražiausia savo kūno puošmena. Tiesa, gražiai šypsenai palaikyti reikalingos specialios priemonės, kurias galite įsigyti čia: https://wesmile.lt. Pasirinkimas labai platus ir įvairus, tad rasite ir tai, ko reikia, kad šypsena būtų sveika, ir tai ko reikia, kad ji būtų graži.

Žinoma, grožis neatsiejamas nuo sveikatos, tačiau dažniausiai kalbant apie estetiką labai dažnai minimas dantukų baltumas. Deja, tikrai ne visi gali tokiais džiaugtis, kadangi kai kurių kaulas yra tamsus. Alternatyva – priemonės, kurios bent kai balina. Tokiu atveju dantukas vis bus baltesnis nei nieko nedarant.

Geriausia, žinoma, imtis specialių balinimo priemonių, kurios padeda gauti apčiuopiamus efektus, kurie nedaro jokios žalos. Papildomai galima išbandyti ir natūralus metodus, kurie specialistų ne visada rekomenduojami, kadangi nėra kliniškai patikrinti, o tai visada kelia riziką. Visgi, svarbiausia – bandyti ir tuo pačiu skirti kuo daugiau dėmesio dantukams. Tokiu atveju jie atrodys gražiai.

  • Balinimui labai dažai naudojama soda. Tai nebūtinai yra blogas pasirinkimas, kadangi specialiose priemonėse taip pat dedami sodos komponentai. Tačiau skirtumas tas, kad žmonės dažniausiai nenormuoja kiekių. Tokiu atveju tenka tvarkyti dantukus, kurų emalis būna pažeistas nuo per intensyvaus trynimo.
  • Taip pat siūlome išbandyti angliukus, kurie valymo metu Jūsų dantis padarys juodais, tačiau nuosavus galėsite džiaugtis gana gražia šypsena. Svarbiausia, kad tinka paprastas anglis. Tiesa, turėtų būti naudojamas ne kiekvieną dieną, tačiau kartą per savaitę. Tokiu atveju išvengti pavyks bet kokio neigiamo rezultato.
  • Judame toliau ir bandome citrinų sultis, kurios vadinamos geriausia balinančia priemone. Taip, ji balina, tačiau blogiausia, kad emalis yra gadinamas. Taigi, bandydami džiaugtis kur kas šviesesniais dantukais – jūs paprasčiausiai juos gadinate.
  • Balinimui naudojama ir bulvė, kadangi tikima, kad krakmolas – puiki balinamoji priemonė. Tiesa, dažniausiai rezultatas nekoks, o ir skonis – nemalonus.

Bet kuriuo atveju geriausia yra rinktis specialias priemones, kadangi tokiu atveju galėsite džiaugtis tikrai našiu rezultatu, kuris neturės Jūsų burnos ertmei jokios neigiamos įtakos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *