Kambario durų pasirinkimas: 5 kriterijai, kuriuos turite įvertinti

Ieškote geros kokybės kambario durų, kurios suteikia galimybę gyventi ne tik skoninguose, tačiau taip pat ir puikiai patalpas izoliuojančiuose namuose? Tokiu atveju siūlome rinktis iš https://www.kambariodurys.lt. Pasirinkimas yra labai platus, kainos – patrauklios, tad kiekvienas ras tai, ko reikia jo namams, kad gyvenimas būtų stilingas, patrauklus ir kokybiškas.

Tiesa, be patirties pirmą kartą perkant kambario duris dažniausiai kyla labai daug klausimų. Bandysime į juos atsakyti urdant pačius svarbiausius kriterijus, kuriuos įvertinus rasite duris kambariui. Tokias, kokias labiausiai tinka Jūsų patalpoms.

Kambarių įranga1. Pirmiausia daugeliui svarbi kaina, kadangi norisi sumokėti kuo mažiau, tačiau gauti kuo daugiau. Susipažinus su kainomis galima išsivesti vidurkį ir suprasti – kiek kainuoja durys. Dažniausiai kainos pateikiamos internete, tad ir vidurkio išvedimas – greitas.

2. Kambario durys taip pat kinta ir savo sudėtimi, tiksliau, medžiaga. Šiuo metu dažniausiai pasirenkamos yra medinės, tačiau tai tikrai nėra vienintelis pasirinkimas, tad verta bent jau susipažinti su kitais. Kita pigi alternatyva yra plastikinės, gana dažnai perkamos ir stiklinės.

3. Judame toliau ir vertiname stilių, kuris vadinamas pačia svarbiausia vertinamąja gaire. O čia jau taisyklių nėra, kadangi kiekvienas gali rasti tokias duris, kurios atrodo labiausiai tinka jo namuose. Nuo klasikinio iki modernaus stiliaus.

4. Žiūrime ir į užraktą, kuris suteikia galimybe gyventi saugiai. Nors dažniausiai kambario viduje užraktai nėra dedami, tačiau kai kuriems tai svarbu. Žinoma, spyna gali būti keičiama, tačiau kam, kai galima iškart pirkti specialiai tinkamas duris.

5. Susipažinkite su gamintojais, kurie gali būti aptariami internete. Dažniausiai forumuose, kuriuose yra analizuojama vieno arba kito gamintojo produkcija. Skaitykite, vertinkite, tačiau per daug netikėkite, kadangi kai kurie komentarai – ne visai realiai apibūdina situaciją.

Jeigu norite, kad kambario durys skoningai įsiderėtų interjere – tokiu atveju siūlomos ir derančios grindjuostės. Grindjuosčių kainos yra gana mažos, tad derinimui jas būtinai turėtumėte rinktis. Tokiu atveju stilistine prasme visas kambario interjeras iki mažiausių smulkmenų puikiai derės, o kai rezultatas yra geras – gyvenimas kur kas malonesnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *