Kaip garbanoti plaukus?

Nesvarbu kokios mados vyrauja šiuo metu, plauku garbanojimas išlieka aktualiu – garbanoti plaukai atrodo stilingai ir patraukliai tiek vyrams, tiek ir moterims. Kaip bebūtų, toli gražu ne visi žino kaip reikia formuoti savo plaukus ir išgauti norimą jų išvaizdą namų sąlygomis. Žinoma, plauku garbanojimas yra paslauga, kurią galite gauti bene kiekviename grožio salone ir atrodyti tobulai, bet turbūt ne kiekvienas turi laiko ir lėšų dažnai atlikti šią procedūrą. Tad kaip gi tai pasidaryti pačiam?

PlaukaiTikriausiai pats paprasčiausias būdas susigarbanoti plaukus yra naudoti garbanojimo žnyples. Su šiuo įrankiu net ir visiškai tiesius plaukus paversite į itin dideles ir purias garbanas. Tiesa, naudojant šią techniką, reikia turėti pakankamai ilgus plaukus – kadangi garbanos yra didelės apimties, joms reikia daug plaukų ilgio. Vienas svarbiausių dalykų, kurio nevalia pamiršti, tai naudoti specialią priemonę (purškiklį), kuri apsaugo plaukus nuo kaitros. Kadangi garbanojimo žnyplės veikia labai panašiu principu kaip ir plaukų tiesinimo žnyplės, jos išskiria itin daug kaitros, nes būtent taip ir formuoja plaukus. Jei naudosite šiuos įrankius be papildomų produktų apsaugančių plaukus, galite juos itin nualinti ar net pažeisti. Prieš pradedant procedūrą, rekomenduojama plaukus gerai išsišukuoti. Jei jūsų plaukai natūraliai banguoti, rekomenduojama prieš pradedant plaukų garbanojimą, juos ištiesinti. Tokiu būdu galėsite lengviau formuoti savo plaukus ir gauti norimą rezultatą. Pats procesas yra gana paprastas – tiesiog sukate plaukus aplink garbanojimo žirkles, su kiekvienu judesiu vis jas pataisydami. Pataisymas reikalingas tam, jog plaukai nesisuktų į spiralę, o susiformuotų didelės apimties garbanos.

Jei garbanojimo žirklių neturite, galite apsieiti ir be jų – užteks ir paprasto plaukų tiesintuvo. Procesas su šiuo įrankiu taip pat labai panašus, tiesiog garbanos, kurias išgausite iš savo plaukų, atrodys kiek kitaip. Iš tiesų garbanos bus panašesnės ne į garbanas, o į smarkų plaukų pabangavimą. Vėlgi, naudodami šį metodą, nepamirškite specialių priemonių apsaugančių plaukus nuo kaitros – tai labai svarbu.

Kai jau turite tokius plaukus, kokių ir norėjote, svarbu išlaikyti jų išvaizdą. Tai labai priklauso ir nuo jūsų plaukų – vieni laikosi suformavimo ilgiau, kai tuo tarpu kiti, trumpiau. Į pagalbą jums tikrai ateis plaukų lakas arba plaukų pudra, kuri leis išlaikyti įgautą formą ilgesnį laiką. Kaip jau matote, plauku garbanojimas nėra toks sudėtingas kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, jį tikrai galite atlikti ir patys, namuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *