Kaip išsirinkti skalbimo mašiną?

Mūsų buitis šiuo metu tikrai gerai organizuota, todėl sunkiai įsivaizduotume gyvenimą be kai kurių buities prietaisų. Įvairios skalbimo masinos patenka į būtinų prietaisų sąrašą, nes skalbti rankomis ar naudotis skalbyklų paslaugomis daugeliui nesuprantamas dalykas. Kai prireikia rinktis naują skalbimo mašiną, susiduriame su daug klausimų. Kaip išsirinkti tinkamiausią iš tokios gausos modelių?

Naujos skalbimo mašinosSkalbimo mašinos skiriasi priklausomai nuo dydžio ir talpos. Pagalvokite, kiek laisvos vietos turite ten, kur stovės skalbimo mašina. Kuo talpesnės norite, tuo daugiau vietos reikia. Jei norite estetiško vaizdo – rinkitės įmontuojamą. Taip pat pagalvokite ar norite iš viršaus pakraunamos, ar iš šono? Ar yra pakankamai vietos patogiam skalbinių krovimui? Kitas svarbus klausimas susijęs su skalbinių kiekiu. Kiek šeimos narių ir kaip dažnai skalbiate? Jei skalbinių kiekiai kasdien dideli, tai su mažos talpos skalbykle tikrai vargsite. Tutint šeimoje vaikų, reikėtų skalbyklę rinktis nuo aštuonių kilogramų, o jei šeimoje yra iki trijų asmenų, tai gali pakakti iki septynių kilogramų.

Sekantis kriterijus – skalbinių gręžimas ir džiovinimo funkcija. Tokia funkcija ypatingai naudinga tiems, kurie neturi vietos statyti atskirą džiovyklę. Gręžimo apsukos turėtų būti iki arba daugiau kaip 1200 apsukų per minutę. Kai kurie pirkėjai nuogąstauja, kad skalbimo mašina labai garsiai atliks gręžimo funkciją ir nenori didelių apsukų, bet reikia suprasti, kad kuo didesnės apsukos, tuo bus geriau, nes skalbiniai greičiau išdžius, juk nuo to priklauso kaip gerai bus išgręžti visi skalbiniai. Norėdami, kad skalbimo mašina veiktų kuo tyliau, rinkitės tokią, kuri turi tylų veikimą. Tai žymima tokiais užrašais kaip „EcoSillence Drive“ arba „Super Silent System“.

Ne mažiau svarbesnis kriterijus, kuris svarbus pirkėjui – programos. Įvairios skalbimo masinos turi skirtingas funkcijas ir programas. Jūsų užduotis – pasirinkti labiausiai tinkamas. Dažniausiai visose skalbimo mašinose yra pagrindinės programos, tačiau kai kurios turi papildomas programas ir funkcijas, pavyzdžiui, yra skalbyklės, kurios turi tokią funkciją, kaip apdorojimas garais. Pagalvokite kokių papildomų programų norite, be jau standartinių. Gal reikalinga papildoma programa skirta gyvūnų turėtojams? Ji vadinasi „Gyvūnų plaukų šalinimo funkcija“. O gal turite daug džinsų? Tuomet pravers džinsų skalbimo programa. Nepamirškite, kad nebūtina pasirinkti brangiausios skalbimo mašinos, kuri turi visas įmanomas programas ir papildomas funkcijas. Jums gali net pusės viso to neprireikti. Galvokite, kokias programas naudotumėte dažnai ir pagal tai pasirinktie tinkamiausią skalbimo mašiną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *