Kokį droną pirkti?

Pastaruoju metu populiarėja dronai. Tai skraidantys robotai, kurie daugeliui yra ne tik pramoga, bet ir darbo įrankis. Šiuo metu dronas atlieka skirtingas funkcijas ir suteikia skirtingas galimybes. Kainos jų taip skiriasi, o ir savybės yra skirtingos. Kaip žinoti, kuris dronas tinkamas jums?

Dronas su GPS imtuvuNorint pirkti droną, reikia žinoti pagal kokius kriterijus jis turi būti pasirenkamas. Vienas iš svarbių kriterijų yra GPS. GPS partneris siūlo įsigyti dronus, kurie turi GPS sistemą. Tai nėra būtina, tačiau labai naudinga tam tikrais atvejais. Jei perkate droną paprastoms pramogoms su juo arba tai yra jūsų pirmasis toks robotas, tai nebūtina pirkti su šia funkcija, nes ji papildomai kainuoja. Galima įsigyti ir neturintį tokios galimybės. Kitais atvejais, tai bus didelis pranašumas. Jūs turėsite galimybę nustatyti grįžimą arba tiesiog pasimetus dronui žinoti, kur jį rasti. Pagalvokite, kokie GPS privalumai jums praverstų ir nuspręskite ar jums to tikrai reikia, o gal užtenka paprasto drono be ieškojimo galimybės.

Galvojant apie tai, kad skraidantis robotas reikalingas tam, kad būtų galima filmuoti ar fotografuoti įvairius vaizdus, reikia rinktis droną, kuris turi vaizdo kamerą. Čia galimi du pasirinkimai. Galima rinktis droną, kuris jau turi vaizdo kamerą, o galima pirkti ir tokį, prie kurio galima bus prijungti kitą kamerą. Pastarasis variantas patogus tiems, kurie jau turi tinkamą vaizdo kamerą. Jiems nereikia permokėti už droną, kuris turi vaizdo kamerą. Reikia žinoti, kad tokie dronai bus brangesni, nei tie, kurie neturi vaizdo kameros, todėl turint vaizdo kamerą neverta permokėti. Jeigu kameros neturite, tai jums reikalingas dronas turintis gamykliškai įmontuotą vaizdo kamerą, tai verčiau rinktis aukštesnės raiškos kamerą, kad vaizdai būtų kokybiškesni. Todėl patariama rinktis nuo 1200 x 720 raiškos vaizdo kamerą.

Nors dronų specifikacijų yra daug, tačiau GPS partneris rekomenduoja rinktis pagal tuos kriterijus, kurie jums tikrai yra svarbūs. Paprastoms užduotims atlikti tikrai nereikia paties brangiausio drono modelio. O jeigu norite drono profesionaliems darbams atlikti ar norite itin kokybiško valdymo, filmavimo ar fotografavimo galimybių, tai reikia netaupyti ir rinktis gerą prietaisą. Tai bus gera investicija.

Kiekvienu atveju ieškant tinkamo drono, reikia žinoti, kad yra labai svarbu nusistatyti tokius kriterijus, kurie jums svarbūs. Tuomet bus daug paprasčiau rasti tinkamiausią droną, kuris pateisins visus jūsų turimus lūkesčius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *