Mediacija – greitesniam įvairių nesutarimų sprendimui

Teisinės paslaugosKartais tam tikri nesutarimai baigiasi ilgu bylinėjimusi teisme, kurie ne tik vargina, bet taip pat reikalauja nemažai išlaidų ir laiko, o teismo nuosprendis ne visada yra toks, kokio norėtųsi. Taigi, mediacija gana dažnais atvejais gali būti iš tiesų palankiu pasirinkimu, nes ji padeda išspręsti konfliktus dar bylai nepasiekus teismo. Toks pasirinkimas turi tikrai nemažai privalumų, tad nieko keisto, kad gana dažnais atvejais yra pasvarstoma apie būtent tokią galimybę. Taigi, kodėl verta rinktis mediaciją?

Kaip jau minėta, tai padeda kur kas greičiau išspręsti tam tikrus nesutarimus. Priežasčių, dėl kurių kyla įvairūs konfliktai, yra tikrai nemažai, tačiau ne visada jie yra verti teismo bylos. Tam tikrais atvejais, kai nepavyksta tarpusavyje susitarti, pernelyg įsikarščiuojama, prisimenamos įvairios praeities nuoskaudos, kurios yra visiškai nesusijusios su šiuo nesutarimu. Mediatoriai gali susiklosčiusią situaciją įvertinti iš šalies, ir pasiūlyti abiem pusėms kompromisą. Deja, ne visada yra paprasta susitarti savarankiškai, todėl verta pagalvoti apie kreipimąsi į mediatorius.

Taip pat svarbu ir tai, kad teismo mediatorių paslaugos yra nemokamos, todėl jums nereikės baimintis, kad teks patirti pernelyg didelių išlaidų. Šiuo metu šias paslaugas teikia ne taip ir mažai specialistų, tad galite pasidomėti, kurių paslaugos yra įvertintos palankiausiai. Priimti tam tikrą sprendimą galėsite paprasčiau, jei tiesiog pasidomėsite, kaip teikiamas paslaugas vertina klientai, ir kokius specialistus jie gali rekomenduoti. Tuomet beliks tik susisiekti dėl jums reikalingų paslaugų teikimo ir susitarti dėl vietos ir laiko, kada mediatorius galėtų įvertinti susiklosčiusią situaciją. Palanku tai, kad mediacija padeda išsaugoti anonimiškumą, o susitikimą galima skirti abiem pusėms patogioje vietoje.

Visai nesvarbu, kas lėmė jūsų nesutarimus, bet kuriuo atveju gali praversti teisinė konsultacija – apsilankę internetinėje svetainėje https://www.medijuok.lt/teisine-konsultacija tikrai rasite visą svarbiausią informaciją, susijusią su paslaugų teikimu. Jei dvejojate, ar jums tikrai gali praversti teisinės konsultacijos ar mediacijos paslaugos, paprasčiausiai galite nusiųsti užklausą, ir pasiteirauti. Tikrai greitai sulauksite atsakymo, ir tai jums padės paprasčiau apsispręsti, kaip vertėtų elgtis toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *