Kas užtikrina sklandų darbą biure

Kasdien vis daugiau ir daugiau žmonių domisi patalpu nuoma Kaune biurams. Darbas biure – dažnas modelis miestiečio gyvenime. Panašiai kaip kadaise visuotinis žmonių darbas žemės ūkyje. Tačiau tam, kad tas darbas būtų sklandus, reikia rinktis tinkamą biurą ir užtikrinti jame tam tikras sąlygas.

Geras apšvietimas

Patalpos KauneVienas iš dalykų, kuris labai svarbus ieškant sau patalpų darbui, biuro – tai apšvietimas. Kai kurie žmonės negali dirbti tamsiose erdvėse, nes tada jaučiasi apsnūdę, neenergingi. Kitiems gi būna ir atvirkščiai – niekaip negali dirbti ten, kur yra per daug šviesos. Jeigu darbas vyksta su kompiuteriu, natūralus apšvietimas neturėtų spiginti į akis arba ekraną, nes tai mažina matomumą. Dėl to ant biuro langų turėtų būti roletai ar žaliuzės. Taip pat daug kam svarbu ir kokios spalvos yra sienos. Balta – vargina, išsunkia, nors kažkodėl yra populiari. Geriau rinktis šviesią, tačiau pigmento turinčią spalvą biuro sienoms. Darbingumas pakyla žalsvame, melsvame biure, nes žmogaus smegenys tuomet aktyvuojasi, atrodo, yra diena, žmogus pabudęs ir gerai mąsto.

Puiki privatumo ir viršumo zonų harmonija

Biure turi būti patogu dirbti privačiai, kad į šoną nesiremtų kolegos alkūnės, kad negirdėtumėte aplink visų šnektų ir neužuostumėte, ką pusryčiams kolega valgė. Tačiau būti vienutėje irgi nesinori. Reikėtų viską taip suderinti, kad žmonės iš biuro galėtų susitikti, pavyzdžiui, virtuvėje, laisvalaikio erdvėse ir kitur, kur įmanoma socializacija.

Patogūs baldai

Žinoma, labai svarbu, kad ir baldai būtų tikrai patogūs. Kai kam pakanka paprasto stalo, kiti dirba ant sėdmaišių. Kiti labai prisižiūri sveikatą ir nori pakeliamo stalo stovimam darbui arba bent jau tikrai stabilios kėdės, ant kurios būtų galima išlaikyti geresnę nugaros padėtį.

Gėrimai, užkandžiai

Daug kas įvardintų, jog svarbu, jog biure būtų pagrindinių sveikų užkandžių, kavos, kitų gėrimų. Šaunu, kai tai įtraukta į nuomos kainą ir nereikia visiems neštis 18 skirtingų pakelių arbatos bei paskui neprisiminti, kuris yra tavo, todėl atsinešti dar vieną. Didelės virtuvės su 7 patiekalais tikrai nereikia, tačiau dienos troškuliui ar popietės alkiui numalšinti gerai turėti keletą vaisių.

Gera vieta mieste

Patogus parkingas yra geros vietos privalumas, todėl reikėtų atsiras aikštelės prie biuro pastato. Taip pat svarbu, kad būtų galima biurą pasiekti iš visų Kauno dalių. Patogu, kai šalia yra parduotuvės ir kitos vietos, kur žmonėms kartais tenka užsukti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *