Miško pardavimas: ką svarbu žinoti?

Nusprendus parduoti mišką iškyla labai daug klausimų, į kuriuos norima žinoti atsakymus. Išsamiai apie tai galite sužinoti apsilankę https://vizon.lt/ interneto svetainėje. Ką reikia žinoti, jeigu norite parduoti savo mišką?

VizonSvarbiausiu miško savininko darbu tampa miško supirkimo įmonės suradimas. Nors atrodo, kad pakanka tiesiog surasti pirmą pasitaikiusį skelbimą, kur skelbiama, kad yra superkamas miškas, tačiau reikia žinoti, kad mišką parduoti reikia tinkamiems supirkėjams. Tai yra svarbu dėl to, kad ne visi supirkėjai tai daro teisėtai ir legaliai. Kai kurie net ir teisėtai darydami vis tiek padaro pažeidimų. Svarbiausia miškų savininkų užduotimi tampa tai, kad jie turi nepasitikėti ir nesirinkti tų supirkėjų, kurie veiklą vykdo nelegaliai. Jeigu bus parduota mediena išsikirtimui tokiems supirkėjams, tai galimi įvairūs įvykiai, kaip pinigų negavimas, miško iškirtimas ne taip, kaip galima ir pan. Juk nenorėtumėte rasti iškirsto miško ir nesulaukti pinigų už tai? Atminkite, kad turėsite dar ir atsodinti tą mišką, kurį iškirto nelegaliai veiklą vykdantys miško supirkėjai. To tikrai niekas nenori, tačiau vis tiek pasitaiko tokių atvejų. Kad to išvengti, reikės rinktis atidžiau ir ieškoti tik tokių miško supirkėjų, kurie viską atlieka legaliai ir sąžiningai.

Labai pravartu būtų susirasti patarimus, kurie yra skirti miškų savininkams, kurie nori parduoti mišką. Tai padaryti nebus sunku naudojantis internetu. Taip pat sužinokite apie dvi galimybes parduoti mišką. Galima parduoti mišką visą, kas suprantama kaip visa žemė. Taip pat galima parduoti tik medžius, kuriuos atvažiuos miško supirkėjai ir iškirs bei išsiveš. Taigi, pagalvokite ar norite parduoti tik medžius, ar norite parduoti viską.

Miško kaina taip pat yra tai, kas labai domina miškų savininkus. Žinoma, ji bus mažesnė, jeigu bus parduodami tik medžiai iškirtimui. Vis dėl to kaina nustatoma ne bet kaip ir ji nėra vienoda visiems Lietuvoje esantiems miškams. Norėdami sužinoti kainą, turite kreiptis į miškų supirkėjus. Geriausia, kai kreipiamasi į kelis miško supirkėjus, kad galima būtų palyginti kainą, kurią mokės už jūsų mišką. Tiesa, jeigu parduodate tik medžius iškirtimui, tai turite žinoti, kad reikia atidžiai lyginti kainas, nes vieni supirkėjai skaičiuoja be atsodinamų medžių, o kiti su atsodinamais medžiais. Taigi, tai žinodami galėsite tiksliau palyginti visas kainas ir sužinoti, ką norite rinktis t.y. kuris pasiūlymas labiausiai tinka.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *