Nebūtina rinktis brangiausio šampūno

Daugelis moterų nori džiaugtis sveikais ir gražiais plaukais, tačiau, kad viskas būtų tobulą ir būtų galima tokiu dalyku džiaugtis, reikia užtikrinti ne tik gerą, maistingomis medžiagomis praturtintą mitybą, bet ir tinkamas plaukų priežiūros priemones. Tik suderinus šiuos dalykus pavyktų džiaugtis nuostabiais plaukais. Išsirinkti geras priemones ne visada yra lengva, nes kartais nesuprantama kaip ją tinkamai išsirinkti. Vieni daugiau dėmesio skiria kainai, kiti gamintojo vardui, tačiau svarbiausia nepamiršti galvoti labiau apie savo plaukų tipą ir saugią šampūnų sudėtį. Brangiausi šampūnai irgi gali būti nekokybiški. Žinoma, taip nebūtinai yra visada, tačiau kaina tikrai negali nusakyti produkto kokybės kiekvieną kartą, todėl reikia vertinti daugiau nei tik šį aspektą.

šampūnaiPigūs šampūnai gali būti prasti, tačiau tikrai yra ir išimtinių atvejų, todėl pirmas dalykas, ką reikia skaityti ant pakuotės yra tai ar šampūnas tinka jūsų plaukų tipui ir ar jame nėra prastų ingredientų, kurie galėtų pakenkti. Kokiam plaukų tipui tinka priemonė, dažnai galima nesunkiai rasti puikiai matomoje pakuotės vietoje, tačiau sudėties kartais tenka paieškoti kitoje pusėje. Stenkitės nesirinkti tų produktų, kurių sudėtyje yra itin aršių ploviklių kaip SLS ar SLES, taip pat itin prastas pasirinkimas yra silikonų pripildyti šampūnai. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Riebaus tipo plaukams reikėtų švelnių šampūnų, su kuriais galėtų plauti kasdien. Kadangi plaukai greitai riebaluojasi, nuolatinis jų plovimas su aršesniais šampūnais gali tik dar labiau pabloginti situaciją, juos išsausinti ir paskatinti šaknų riebalavimąsi. Sausiems plaukams įprastai reikia intensyviai veikiančio kondicionieriaus, kuris po šampūno naudojimo užtikrintų, jog plaukai bus pamaitinti, sudrėkinti ir apsaugoti nuo neigiamų aplinkos veiksnių. Garbanotiems plaukams reikia specialių šampūnų, kurie ne tik maitintų plauką, bet ir padėtų lengviau sutvarkyti pašėlusias garbanas.

Labiausiai netinkamos priemonės sausiems plaukams yra sausi šampūnai, todėl labai svarbu juos naudoti kuo rečiau arba nenaudoti išvis. Žinoma, geriau pasidomėjus ir ilgiau paieškojus galima rasti kur kas geresnės sudėties sausus šampūnus, kurie taip nekenks plaukams ir jų neišsausins. Pasirinkus prastą priemonę ir ją reguliariai naudojant galima labai greitai pastebėti, jog plaukai tapo sunkiai sutvarkomi, nebe glotnūs ir greitai besiveliantys.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *