Buhalterinės apskaitos įmonės paslaugos: ar verta rinktis?

FACBuhalterinės apskaitos vedimas yra labai svarbus darbas, kurio negali atlikti bet kas, todėl įmonei sprendžiant klausimą, kas tai darys, galima rinktis buhalterio samdymą arba rinktis buhalterinių paslaugų įmonę. Apie tai galima sužinoti daugiau apsilankius šioje interneto svetainėje https://www.fac.lt/buhalterine-apskaita-vilniuje/. Kada verta rinktis tokias paslaugas?

Ne visais atvejais buhalterį samdyti yra naudingas įmonei sprendimas. Taip pat ir buhalterines paslaugas rinktis tinka ne visoms įmonėms. Jeigu norite sužinoti ar jums būtų tinkamas vienoks ar kitoks variantas, tai turite viską labai gerai apgalvoti ir sužinoti pagrindinius patarimus, kurie padeda nuspręsti tinkamai.

Šiuo metu esančioms mažoms ar vidutinio dydžio įmonėms galima svarstyti du pasirinkimus. Jos gali samdyti buhalterį arba kreiptis į buhalterinių paslaugų įmonę. Jeigu įmonė yra didelė, tai be buhalterio įmonėje bus sunku, todėl jis yra būtinas. Taip pat rinktis gali ir tos įmonės, kurios tik pradeda veiklą, tačiau joms naudingiau būtų iš pradžių ne samdyti buhalterį, o kreiptis į buhalterinių paslaugų įmonę. Jeigu jums kyla abejonių ką rinktis, tai reikia pagalvoti apie konsultaciją su specialistais, kurie jums padėtų apsispręsti tinkamai. Taip pat galima patiems skaičiuoti darbo vietos kainą, jeigu samdysite buhalterį ir jeigu kreipsitės į buhalterinių paslaugų įmonę. Tiesa, prieš tai reikia pasirinkti bent dvi tinkamas jums buhalterinių paslaugų įmones ir sužinoti, kiek jums kainuotų paslaugos. Tuomet gavę pasiūlymus galėsite juos palyginti ne tik tarpusavyje, bet ir su ta suma, kurią gaunate, kai sudedate visas išlaidas tenkančias buhalterio samdymui ir vietos išlaikymui.

Ne visi supranta, kas yra buhalterio darbo vietos išlaikymo išlaidos. Kai kurie galvoja, kad tai yra tik atlyginimas, tačiau tai nėra tiesa. Skaičiuojant tokias išlaidas reikia įtraukti ir tokias išlaidas kaip seminarai, kursai ir pan. t.y. mokymosi ir tobulėjimo išlaidos. Taip pat reikia skaičiuoti, kiek kainuos darbo vietos kūrimas: darbo baldai, kompiuteris, kompiuterinės ir buhalterinė programos ir kt. Suma turėtų susidaryti nemaža. O jeigu buhalteris aukštos kvalifikacijos, tai atlyginimas bus didelis.

Tuo tarpu buhalterinių paslaugų kainos būna gerokai mažesnės. Taip yra dėl to, kad jose dirba daug buhalterių, darbo vietos steigimas būtinas tik vieną kartą, tobulėjimui skirtos išlaidos mažesnės, nes perkama daugiau ir pigiau. Be to, atlyginimai paskirstomi kitaip. Pagalvokite apie tai ir pasirinkite, kas jums tinka.

Viena mintis apie “Buhalterinės apskaitos įmonės paslaugos: ar verta rinktis?

  1. Man nei klausimas nekilo ar verta rinktis profesionalius buhalterius ar tvarkyti buhalteriją pačiai. Manau tai atsakingas darbas, kurio specifiką išmanyti nėra paprasta. Kad ir mb buhalterija , atrodo nėra didelė, bet patikėkite, susidūriau ir pamačiau, kad ten yra ką veikti išties.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *