Kaip patikrinti ar kvepalai yra originalūs?

KvepalaiSu šiuo klausimu susiduria daugelis, kurie ketina įsigyti naujus kvepalus sau ar artimam žmogui. Paprastai, specializuotose parduotuvėse po žinomais prekių vardais visada slepiasi tik kokybiška produkcija. Kitaip atsitinka, kai norima įsigyti tų pačių žymių prekinių ženklų kvepalus iš mažesnių parduotuvių arba paprastų žmonių. Didžiausia rizika atsiranda tuomet, kai norima sutaupyti. Kad to išvengti, žemiau pateiksiu keletą patarimų, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis kvepalus!

  1. Prieš perkant kvepalus žinoti iš kur perki. Dažniausiai, tai negresia, kai kvepalai perkami iš specializuotų parduotuvių. Tačiau, jeigu visgi susigundėte pirkti iš mažiau žinomos vietos arba žmogaus, reikėtų apie jį surinkti informacijos, kuri patvirtintų, kad pardavėjas, iš kurio planuojama pirkti kvepalus yra patikimas. Universalinės parduotuvės visada yra saugiausias būdas nusipirkti kvepalus, vien dėl to, kad parduotuvėje galite patys juos išmėginti. Taip pat, universalinės parduotuvės dar yra pranašesnės tuo, kad galite pasikalbėti su profesionaliais konsultantais, o visgi įsigijus nekokybišką produktą, universalinės parduotuvės būtinai pakeis jums kitais kvepalais. Jeigu perkate kvepalus ne iš universalinės parduotuvės, tuomet būkite labai atidūs. Visada apžiūrėkite kvepalų buteliuką, apžiūrėkite ar nėra nekokybiškos prekės ar broko požymio. Būtinai užduokite pardavėjui klausimų, susijusių su jūsų norimais įsigyti kvepalais ir pažiūrėkite ar pardavėjas į tuos klausimus atsako profesionaliai. Jeigu norite pasitarti dėl jūsų norimų įsigyti kvepalų, užsukite į mūsų specializuotą parduotuvę ir pasikalbėkime. Varle.lt kvepalai ir personalas yra tik aukščiausios bei profesionaliausios kokybės.

  2. Skirkite dėmesio kainai. Nors kaina ne visada gali pilnai atspindėti prekės kokybę, bet žemos kainos kvepalai turėtų sulaukti papildomo dėmesio, ypač, jeigu žema kaina yra skiriama žinomiems pasaulinio lygio prekiniams ženklams. Žinoma, gali būti išimčių, kai dėl uždaromos parduotuvės, kainos yra gerokai sumažinamos, arba skiriamos didelės nuolaidos, kokioms nors progoms. Bet paprastai, kokybiškų kvepalų kainos turėtų būti aukštesnės.

  3. Iš anksto ištirkite kvepalus. Jeigu gamintojas turi savo internetinę svetainę, apsilankykite joje ir pamėginkite išsiaiškinti ar jie pateikė pakankamai informacijos apie pakuotę, buteliuką, pačius kvepalus. Norėdami sužinoti, kaip turėtų atrodyti profesionaliai supakuoti kvepalai apsilankykite žinomose parduotuvėse ir pažiūrėkite kvepalų pakuočių įpakavimus. Jeigu užsuksite į mūsų parduotuvę, tai pamatysite, kad visi varle.lt kvepalai yra supakuoti profesionaliai ir kokybiškai.

  4. Skirkite dėmesio serijos numeriams patikrinti. Visi kvepalai turi ant pakuočių turi savo serijos numerius, kurių dėka, galima patikrinti kiekvieno kvepalo autentiškumą. Galite pasikonsultuoti su gamintoju ir sužinokite, ar numeriai sutampa su gamintojų numeracija.

Taigi, skirkite laiko kvepalų patikrinimui ir nesusigundykite žema kaina, kuri gali būti pirminis požymis, kad kvepalai nėra autentiški, ypač, jeigu kvepalai pirkti ne iš specializuotų parduotuvių arba žmonių. Tokiems kvepalams skirkite daugiau dėmesio! O jeigu nenorite rizikuoti, užsukite į mūsų parduotuvę, nes varle.lt kvepalai yra tik aukščiausios kokybės kvepalai su kokybiškais ingredientais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *