Darbas su automobiliais – kuo jis iš tiesų įdomus

Kai kam automobilių stiklų remonto įmonė gali būti ne tik vieta, kur apsilankai kelis kartus gyvenime ir susitvarkai automobilio stiklus, bet ir svajonių darbas, kuriame save realizuoji ir padarai daug karjeros žingsnių. Petras (vardas pakeistas) pasakoja, kad darbas auto servise, kuriame būtent yra tvarkomi automobilių stiklai – tai tiesiog svajonių darbas ir svajonių karjeros išsipildymas. Vyras yra labai patenkintas tokia karjera.

Prieš tai dirbo Anglijos fermoje

Stiklų remontasAnksčiau, prieš pradėdamas dirbti auto stiklų remonto dirbtuvėse, vyras pasakoja dirbęs Anglijoje, kurioje laimės taip ir nesurado. „Kaip ir visi naivuoliai, išvažiavau besitikėdamas, kad ten ant medžių auga pinigai, dirbti vos ne nereikia. Aišku, kaip ir visur, iš tikro turi dirbti ir nemažai stengtis. Toks yra gyvenimas. Tai man susidarė toks įspūdis, kad šitas darbas iš tiesų reikalauja labai daug jėgų. Aš dirbau prie uogų, reikėdavo pakuoti. Stovi visą dieną, visą laiką tas pats vyksta. Galima sakyti, darai kelis tuos pačius visada judesius ir taip po truputį pakuojasi tos tavo uogos. Bet tai yra labai liūdnas dalykas, kad negali tiesiog taip, kaip nori dirbti ir tiek. Visą laiką turi kentėti, o ta monotonija varo iš proto. Kaip ir priespauda, kurią mums, lietuviams, taiko ten gyvenantys žmonės. Taigi, darbas tikrai buvo sunkus, viskas buvo sunku ir norėjosi visai kitokio to gyvenimo“, – pasakoja vyras.

Dirbti Lietuvoje daug geriau

Grįžo į Lietuvą Petras tik tada, kai per skelbimus susirado kitą darbą – autoservise, kuris taiso automobilių stiklus. „Man tada reikėjo bet kokio darbo, tiesiog, kad turėčiau už ko kabintis. Neatrodė man tai kažkas tokio ypatingo ar reikšmingo, bet vos pradėjęs dirbti supratau, kad tai yra daug kartų geriau už viską, ką aš iki tol dariau. Kodėl? Todėl, kad toks darbas leido būti žmogumi, kuris save gerbia“, – pasakoja vyras.

Visada įdomu – visos mašinos skirtingos

Vyras sako, kad darbas jam yra visada labai įdomus. „Atrodo, kas čia tokio, keisti ir remontuoti tuos automobilių stiklus. Bet iš tiesų, visada yra labai įdomu, kadangi gali dirbti su visiškai skirtingomis mašinomis ir tą patirti. Gali dirbti su tokiomis, kurios iš tikro kaskart vis kitokios. Ir tai skatina mąstyti, pritaikyti kūrybingumą bei daug skirtingų įgūdžių. Tiesiog jaučiu, kad šitame darbe aš tobulėju, užsidirbu ir būnu pats savimi“, – pasakoja vyras.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *