Prabangių namų dizainas

Jeigu norite sukurti prabangų interjerą, jums reikalinga interjero dizainp paslaugos, kurias galite gauti pasisamdę specialistus, o ne patys pavartę žurnalus. Štai keletas principų, kuriais gali būti kuriamas prabangių namų pojūtis.

Prabangus vaizdas per langus

PaslaugosNe viską gali padaryti interjero dizaineris, jeigu butas ar apartamentai yra prastoje vietoje ir per langus matote sąvartyną ar kaimyno daržines. Kažkiek pagelbėti gali nuosavi gražūs želdiniai, matomi per langą, tačiau visgi kur kas svarbiau yra stengtis tokius butus įrenginėti vietose, kur per langą matytųsi nuostabus vaidas. Pavyzdžiui, atsiveriantis slėnis, miškas, upė ar gražus vaismedžių sodas. Taigi, norėdami turėti tokius namus, reikia pasistengti. Prabangus vaizdas per langą kainuoja, nes visuomet kainuoja tokios vietos pirkimas. Ir sklypas geroje vietoje visuomet brangesnis. Bet juk ne be reikalo jūs ir norite sukurti prabangos įspūdį, tiesa? Jeigu jo trokštate interjere, pirmiausia pasitikrinkite, ar jūsų finansai gali jums leisti turėti prabangą gyvenime, pavyzdžiui, įsigijus gerą sklypą. Taigi, interjero dizainerio paslaugos reikalingos tada, kai turite namą ar butą geroje vietoje, su geru vaizdu per langą.

Kaip išvengti kičo sprendimų

Taigi, vienas iš svarbesnių dalykų yra toks, kad namuose jums reikia vengti kičo, jeigu jau nutarėte turėti prabangius namus. Pavyzdžiui, labai blogai atrodo namai, kuriuose kažkas turėdamas pinigų tiesiog pirko viską iš eilės, kas gražu, tačiau tokių dalykų nė kiek nederino tarpusavyje. Ir tai ėmė panašėti į antikvaro sandėlį, o ne gražius namus. Keisti antikvariniai liustrai, visur pristatyta rytietiškų ar senovės Graikijos skulptūrėlių, neaiškūs plagiatai su auksiniais rėmais ant sienų, ir kitos keistos puošmenos, dar nepaminėjome šerno galvos iškamšos. Viskas tarpusavyje turi derėti, turi būti harmonija. Tik tada galėsite tikėtis geresnių rezultatų.

Klasikiniai prabangos akcentai

Visgi, jeigu jau supratote, ko nedaryti, galite pagalvoti apie keletą dalykų, kurie suteikia kokybės, o dėl to ir prabangos įspūdį. Tai yra, pavyzdžiui, gražūs ir geri mediniai langai. Arba geros ąžuolinės grindys. Galbūt sena autentiška spinta. Ar tikrai vertingas vienas ir dėmesį atkreipiantis meno kūrinys, padėtas tokioje vietoje, kad jam būtų skiriamas visas dėmesys.

Apšvietimo ir veidrodžių burtai

Dar vienas geras būdas sukurti ne pigią magiją namuose – tai pasirinkti teisingus apšvietimo sprendimus ir naudotis jų burtais. Šviesa, jos blyksniai ir atspindžiai visada sukuria nuostabiausią vaizdą, ir jį verta išsaugoti savo namams. Modernūs ir išmanūs sprendimai taip pat praturtina namus ir kuria šiuolaikiškumo pojūtį.

Viena mintis apie “Prabangių namų dizainas

  1. Įsirenginėjant savo namus Kaune, norėjosi, jog jie būtų pirmiausia jaukūs, tačiu įrengti kokybiškai. Tad negailėjome pinigų kokybiškiems šildymo sprendimams, svarbiausiems baldams, namo apšiltinimui, santechnikai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *