Milžiniškas namas: ką jame įrengti

Baldai iš Dubingių salonoKol Dubingių baldai ir visi interjero mados ekspertai leidžia rinktis iš įvairiausių kompaktiškų interjero sprendimų, mes leidžiame sau pasvajoti, kas būtų, jeigu visgi turėtume tikrai didelius namus. Įsivaizduokite, kad turite milžinišką dvarą, didžiulius namus. Ką juose veiktumėte? Ką juose įkurtumėte? Apsukime mąstymą priešinga linkme nei įprasta, ir pamąstykime apie tai.

Asmeniniai miegamieji

Kas jau kas, bet Dubingių baldai jums tikrai padėtų pasirūpinti milžiniškų miegamųjų kambarių apstatymu. Vyras ir žmona netgi galėtų turėti atskirus miegamuosius kambarius ir tai tikrai puikiai suveiktų. Galėtų jie būti su didžiulėmis lovomis. Su puikiomis komodomis, su minkštais kilimais. Su dailiais naktiniais staliukais, su didžiulėmis spintomis – rūbinėmis. Ir netgi galėtų būti ir didžiuliai plačiaekraniai televizoriai, kuriuos žiūrėtumėte tiesiogiai iš lovos. Visa tai būtų keista prabanga, kurios sau šiais laikais niekada neleidžia miesto gyventojai.

Darbo kambarys

Net jeigu nesate linkę dirbti iš namų, vis tiek milžiniškuose namuose būtų galima įrengti darbo kambarį ir kartais tiesiog leisti sau dirbti namuose. Tai – svajonių kambarys daugybei humanitarų, nes jame būtų galima pastatyti milžiniškas riešutmedžio arba raudonmedžio lentynas, pridėti jas knygų, o už lentynos šmėžuotų sodriai žalia, tamsi siena. Langai būtų vitrininiai, juos dengtų didžiulės užuolaidos, visa tai primintų pilį. Darbo kambaryje, aišku, būtų patogus darbo stalas, krėslas, židinys ir nedidelis bariukas. Biblioteka galėtų būti įrengta toliau nuo darbo stalo, tačiau būtų patekimas į ją per darbo kambarį.

Didžiulė virtuvė

Kai šiais laikais galime sau leisti tik integruotas virtuves, esančias kažkur tarp koridoriaus, tualeto ar vieno svetainės – miegamojo kraštelį, didelė virtuvė atrodo nereikalinga prabanga. Bet ne tada, kai turi 500 kvadratinių metrų dvarą. Tada galima įrengti milžinišką virtuvę netgi su krosnimi, kurioje būtų galima kepti duoną.

Nuostabus valgomasis

Visi iš filmų žinome tuos didžiulius valgomuosius su liustrais, ilgais stalais, daugybe kėdžių ir nuostabiu pojūčiu, kad esi rūmuose. Tad toks valgomasis tikrai galėtų atsirasti ir milžiniškame name.

Kiti komforto lygiai

Atskiros vonios ir tualetai – tai galėtų gauti kiekvienas namų gyventojas.

Atskiri vaikų kambariai netgi galėtų turėti vieną susijungiančią bendrą žaidimų erdvę, kur vaikai bendrautų.

Daug patogių kambarių svečiams – to tikrai norėtųsi, kad žmonės galėtų pas jus atvykti ir patogiai atostogauti. Poilsio erdvės su gražiais vaizdais pro langus būtų taip pat privalomos.

Viena mintis apie “Milžiniškas namas: ką jame įrengti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *