Darbo stažas ne kliūtis paskolai nedirbantiems

PaskolosŠiuo metu jūsų finansinė padėtis nėra iš lengvųjų ir jums reikia papildomų lėšų? Jei taip, turbūt svarstote apie kreipimąsi į kreditorius, siekiant gauti jums reikalingo dydžio paskolą? Tačiau turėtumėte suprasti, kad paskolos šiomis dienomis yra suteikiamos tik mokiems vartotojams. Jei jūs neatitiksite kreditorių keliamų reikalavimų, neturėtumėte tikėtis gauti paskolos. Tuo tarpu, jei jūs iki šiol buvote tikri, kad net ir greitieji kreditai nedirbantiems gali būti labai lengvai suteikti, turime jus nuvilti. Paskolos nemokiems asmenims nėra suteikiamos nei vienų oficialių kreditorių. Nepaisant to, į kokius kreditorius jūs kreipsitės (kredito bendroves, unijas, komercinius bankus, tarpusavio skolinimo platformas ar kt.), visuomet bus vertinamas jūsų mokumas. Tai yra nustatyta vartotojų mokumo vertinimo ir vartojimo paskolų įstatymuose. Taigi, jei jūs planuojate kreiptis į kreditorius, turėtumėte būti tikri, kad jūs atitinkate visus keliamus reikalavimus ir jūsų mokumas bus įvertintas teigiamai.

Reikėtų atskirti tarp dirbančių užsienyje emigrantų ir Lietuvoje gyvenančių (ne)dirbančiųjų. Paskolos emigrantams turi kiek kitokias sąlygas nei Lietuvoje gyvenantiems asmenims. Jei esate bedarbis Lietuvoje, tai labai apsunkins jūsų šansus gauti greitą kreditą. Bet jei nedirbate, bet gali įrodyti savo pajamas iš užsienio, tuomet tokiais atvejais paskolos dirbantiems užsienyje gali būti net labai lengvai prieinamos. Kreditas emigrantams, kurie dirba ir užsidirba užsieny yra Lietuvoje išduodamas net jei jie yra oficialiai bedarbiai.

Tačiau jei jūs iki šiol niekuomet nesinaudojote tokiomis finansinėmis paslaugomis ir net neįsivaizduojate, į kokius veiksnius atsižvelgia kreditoriai, kurie vertina savo klientų mokumą, turėtumėte pasinaudoti internetu ir peržiūrėti jus sudominusių kreditorių tinklalapius. Be to, jūs taip pat galite perskaityti ir vartotojų mokumo vertinimo įstatymą, kuriame yra nurodyti svarbiausi veiksniai, į kuriuos privalomai atsižvelgia kreditoriai. Žinoma, nors visuomet yra ir papildomų sąlygų, kurios yra taikomos atsižvelgiant į skirtingus kreditorius, tačiau apie bendrąją mokumo vertinimo tvarką jūs galite nesunkiai sužinoti iš anksto.

Visa tai padaro paskolas bedarbiams sunkiau prieinamas nei kitiems asmenims. Yra keli dalykai, kurie gali jums pagelbėti. Pagrindiniai jų: darbo stažas ir kredito istorija. Paskolos be darbo stažo yra išduodamos sudėtingiau ir nenoriau jei jų išdavimą palyginsime su kitais kreditais. Dar blogiau jei neturite darbo stažo ir esate nedirbantis, nes paskolos bedarbiams tokiu atveju gali būti apskritai misija neįmanoma. Tas pats galioja ir blogos kredito istorijos atveju.

Bet kuriuo atveju nepamirškite, kad kreditoriai vertins jūsų gaunamas mėnesines pajamas, taip pat atsižvelgs į jūsų turimą darbo stažą (ne bendrą, o paskutinėje darbovietėje), finansinių įsipareigojimų dydį, asmeninę kredito istoriją, šeimyninę padėtį ir kt. Ši informacija yra labai svarbi tuomet, kai kalbame apie vartotojo finansinę situaciją, todėl natūralu, kad kreditoriai visuomet tokiai informacijai skiria labai didelį dėmesį. Galiausiai nepamirškite, kad jei jūs kreipsitės į kreditorius ir gausite norimo dydžio paskolą, ją turėsite grąžinti laiku ir jokiu būdu nepažeisdami sudarytos paskolos sutarties sąlygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *