Gražiausių gėlių dėžutėje ir puokščių TOP

Šiandien pasižvalgykime floristikos parduotuvėje https://memeliogeles.lt Klaipėdoje ir pasižiūrėkime, kokių naujų, neįprastų puokščių ir gėlių galėtume rasti savo šventei.

Gėlės dėžutėje

Kuo ypatingos geles dezuteje? Visų pirma, jos turi iškart puikią kompoziciją, antra, jas patogu nešti, trečia: jos išlieka nenuvytusios, nes jau yra su vandeniu. Taigi, tai geras pasirinkimas, kai norite, kad padovanotos gėlės suteiktų malonumą, o ne rūpestį. Štai kokias gražias gėlių kombinacijas čia pastebėjome:

Gėlės visiems– Įvairių gėlių dėžutė Nr. 11. Šios kompozicijos kaina siekia virš 50 eurų ir galima suprasti, kad tai tikrai kruopščiai paruoštos gražios gėlės. Į šią kompoziciją subtiliai suderintos įeina frezijos, rausvų tonų rožės ir prabangiai atrodančios nuostabios baltos eustomos. Dėžutė yra nemaža, šiek tiek panaši į kibirėlį, tik labai puošni. Puikiai tinka ir dovanojimui, ir interjero puošimui. Gėlės išsilaiko tikrai ilgai. Dėl puikios šviesių spalvų kompozicijos, ji puikiai tinka tokioms šventėms kaip vestuvės, krikštynos.

– Mėlynųjų hortenzijų dėžutė. Ši kompozicija gėlių – išskirtinio, magiško stiliaus derinys. Gamtoje retai randame mėlynos spalvos, dėl to ir kūdikiai šią spalvą ima matyti paskutinę iš visų. Tad mėlynos gėlės mums visada atrodo šiek tiek neįprastai ir magiškai. Šių spalvų dėžutė kainuoja apie 50 – 60 eurų, priklausomai nuo keleto faktorių. Kompozicija puošiama hortenzijomis (mėlynomis), baltomis rožėmis, gali būti dekoruojama nuostabiomis jūros kriauklėmis, kitais dekoro elementais. Kadangi gėles reikia atitinkamai paruošti, geriausia, kuomet puokštė dėžutėje yra užsakoma 5 dienos iki pristatymo datos.

– Žavus rožyčių ir eustomų derinys. Tai išties proginė daili puokštė dėžutėje, kuri tiesiog skleidžia gerą nuotaiką. Ryškios spalvos, baltos spalvos mažiau. Malonu žvelgti į baltą, rožinę, violetinę, purpurinę spalvas, priderintas prie kyšančių žalių augalų ūgliukų. Tikras gyvybės ir geros nuotaikos rinkinys.

– Rožiniai bijūnai. Šis sprendimas rizikingesnis, nes bijūnai gana greitai nuvysta, jeigu nėra kaip reikiant prižiūrimi. Tačiau būtent bijūnai dėžutėje dar yra tas variantas, kuris gali ilgiau išlaikyti savo grožį, nes dėžutėje užtikrinama drėgmė. Priklausomai nuo poreikio, dėžutėje gali būti apie 10 ar apie 20 bijūnų. Tad dėžutė gali būti ir didesnė, ir mažesnė. Bijūnai gali būti parinkti švelnių rausvų ir baltesnių atspalvių, taip pat gali būti ir tamsesnės tarsi prisirpusių vyšnių spalvos.

Visais atvejais, renkantis gėles dėžutėje, verta iš anksto dėl jų teirautis, planuoti jų užsakymą ir tą daryti ne paskutinę akimirką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *