Kokie greitieji kreditai yra pigiausi?

Greitieji kreditaiLietuvoje net keli šimtai tūkstančių žmonių yra įsipareigoję greitųjų kreditų bendrovėms. Kai kurie iš jų yra finansiškai nuo jų priklausomi, nes jų gaunamų pajamų tiesiog neužtenka išgyventi nuo algos iki algos. Gali pasirodyti nelogiška, kad viena brangiausių paskolų formų yra pati populiariausia. Taip yra todėl, kad greitieji kreditai yra vienintelis būdas pasiskolinti daugumai žmonių, nes kitų formų paskolos jiems yra neprieinamos. Net tais atvejais, kai galbūt jie galėtų kreiptis į savo kredito uniją ar banką, ten siūlomi vartojimo kreditai nebūna taip ženkliai pigesni, kad pateisintų bandymą pasiskolinti iš ten: laiko skirtumai pasidaro per daug reikšmingi. Tai – dar vienas argumentas, kodėl žmonės veikiau skolinasi iš kredito bendrovių, nei iš bankų.

Šis poreikis kreditams suprantamai kelia klausimą: kur ir kokia greitojo kredito forma yra pigiausia? Kur galima gauti pigią paskolą su mažomis palūkanomis nepaaukojant kitų privalumų (skubaus išdavimo, prieinamumo ir t.t.)? Į šį klausimą ir pabandysime atsakyti remdamiesi medžiaga, pateikta pigiausių greitųjų kreditų rekomendacijų svetainėje, www.puikipaskola.lt.

Paprasti greitieji kreditai

Kaip palyginimo atskaitos tašką pažvelgime į paprasčiausią vidutinį greitąjį kreditą. Tai yra iki kelių mėnesių laikotarpiui sudaroma sutartis, kuri apsiriboja keliais šimtais eurų (dažniausiai iki 500 eurų). Jų palūkanos gali siekti net kelias ar daugiau dešimčių procentinių punktų. Tai turi jau minėtų privalumų, tačiau vienok tai yra brangiausia įmanoma paskolos forma, kuri vienu metu buvo tokia brangi, kad Lietuvos Bankas turėjo nustatyti maksimalią leistiną metinę palūkanų normą.

Paskolų refinansavimas

Gali skambėti juokingai, bet yra tam tikra greitųjų paskolų forma, kuri leidžia gauti paskolą tuomet, kai įprasti kanalai jai gauti užsidaro. Tai yra, ją galima gauti net kai nėra įmanoma gauti paprasto greitojo kredito. Tai – paskolų refinansavimas. Tokios paskolos yra skirtos įsiskolinusiems ir per daug įsipareigojimų sukaupusiems asmenims. Tai – pigesnė paskola nei greitieji kreditai. Maža to, jos dėka galima susimažinti bendrą mokamą palūkanų sumą.

Nemokami kreditai

Pabaigai negalima nepaminėti nemokamų kreditų. Tai – pigiausia greitųjų kreditų forma. Ji nereikalauja mokėti jokių palūkanų ir sutaryje klientas įsipareigoja grąžinti tik pasiskolintą sumą be jokių papildomų mokesčių. Kai kurios bendrovės gudrauja, todėl reikėtų perskaityti sutarties sąlygas, prieš dedant ant jų parašą. Bet dažniausiai nemokami greitieji kreditai yra skolinami be jokių užslėptų sąlygų. Aišku, kad pinigų suma ir laikotarpis yra riboti, bet jei jums reikia iki poros tūkstančių eurų ir galite juos grąžinti per ateinantį pusmetį, tuomet nemokama paskola gali būti tikra dovana.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *