Ką padovanoti vyrui Kalėdoms?

Striukės žiemaiTiek artėjant Kalėdoms, tiek kitoms šventėms, vyriškos dovanos sukelia abejonių, nes nežinia, ką geriau padovanoti. Štai vyriškos striukės internetu galėtų būti gera dovana, tačiau ne visoms žmonoms tai iškart šauna į galvą. Štai keletas puikių žiemiškų idėjų, leidžiančių lengviau sugalvoti, ką padovanoti vyrui Kalėdoms dovanų.

Gerą vyrišką striukę

Smagu padovanoti vyrui tokią dovaną, kokia jam tikrai patiktų, nuoširdžiai jį nudžiugintų. Gera žieminė striukė tikrai galėtų būti tokia dovana, tačiau tik tuo atveju, jeigu gerai pažįstate tą vyrą, kuriam ją dovanosite, jeigu žinote jo visus išmatavimus. Interneto parduotuvėse tikrai galima rasti tokių puikių drabužių, tiesiog reikėtų nenuleisti rankų ieškant, ir tikrai netrukus rasite tai, kas labai gera ir kokybiška. Galite pirkti kažką universalaus – juodą, rudą striukę iš kokybiško ilgaamžio audinio. Galite ieškoti kažko išskirtinio, ką vyras galbūt vilkės rečiau, bet visuomet prisimins, kur tai gavo. Gal tai bus šilta ryškiaspalvė striukė, o gal kažkokia kitokia. Žiemai verta ieškoti šiltos ir neperšlampamos striukės su sintetiniu ar kailio pašiltinimu, taip pat ir su kokybišku kapišonu.

Šiltą liemenę

Jeigu manote, kad striukės būtų per daug, tai nuimkite rankoves – ir liks liemenė. Tikrai taip: šilta liemenė gali būti toks pats reikšmingas dalykas kaip ir šilta striukė, tik ji gal bus dėvima kitais atvejais Šilta žieminė liemenė yra lyg šarvai nuo šalčio: ji išgelbėja nuo šalčio ir apsaugoja svarbiausius audinius, stuburą. O galūnes palieka laisvas. Dėl to, pvz., šaltame rūsyje, dirbtuvėse, garaže ar panašioje vietoje dirbantis vyras dažniau mėgsta apsirengti šiltą liemenę nei šiltą striukę. Kadangi su liemene atsiranda paslankumas ir lankstumas. Galima lengvai viską daryti rankomis, jos nėra įspraustos į rankoves.

Termo aprangą

Kita puiki žieminė dovana – termo apranga vyrui. Tai bus specialios pašiltintos žieminės kelnės, taip pat galbūt speciali pašiltinta palaidinė ar kitos tam tikros drabužių dalys. Visais atvejais, tai tikrai patiks vyrui, kuris mėgsta bent kažkiek laiko leisti gamtoje ir tą daryti gerai apsiginklavus nuo šalčių.

Šaliką ir kepurę

Klasikinė dovana tėčiui, broliui, vyrui ir kitiems, kuriuos nedaug pažįstate – tai šalikas bei kepurė. Arba tik tas ar anas. Kartais tai gera dovana, nes žmonės patys sau neperka labai kokybiškų šalikų, kepurių, jiems nieko per daug nereikia. Kojines palikite tam atvejui, kai labai skubėsite ir beviltiškai nežinosite, ką dovanoti.

Viena mintis apie “Ką padovanoti vyrui Kalėdoms?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *