Kaip būti nesusekamiems?

Jeigu manote, kad kažkokie asmenys ar sekimo iranga jus seka, jūs vis tiek galite būti nesusekami. Tačiau norint tą pasiekti, tikrai teks šiek tiek pasistengti. Taigi, kaip tapti tais nesusekamaisiais?

Išmanyti sekimo įrangą

Pirmiausia žinokite, kad iš tokių svetainių https://www.spy24.lt/pasiklausymo-iranga/ ir kitokių įsigijus geros sekimo įrangos, gali visko būti, kad net ir mažesnius sekimo įgūdžius turintys žmonės visgi sugebės jus gana kokybiškai sekti. Taip gali atsitikti, net nepastebėsite. Tačiau norint viską pastebėti, reikia, kaip sakoma, daugus laikyti arti, o priešus dar arčiau. Taigi, būtent viskas, kas bus susiję su sekimo įranga, ir bus tai, ką jums tikrai reikės labai gerai atpažinti ir išmanydami. Suprasdami, kas yra sekimo įranga, kaip ji naudojama, galėsite ją atpažinti aplinkoje arba jos vengti, kad jūsų nerastų.

Atsargiai kalbėti telefonu

Speciali įranga sekliamsNet ir paprasčiausia sekimo iranga gali tą: klausytis pokalbių. Taigi, jeigu norite, kad viskas, ką kalbatės su kažkuo, ir liktų tik tarp jūsų, reikės išmokti naujai naudotis telefonu. Visų pirma, nekalbėti su kitu žmogumi taip, tarsi kalbėtumėte tik dviese. Įsivaizduokite, kad kalbate ant scenos prieš didžiulę salę žmonių, kuriems labai įdomu, ką sakote. Greitai suprasite, kad galima sakyti taip ir yra: jūs išties kalbate prieš didžiulę žmonių masę. Tuomet imsite kalbėti atsargiai, kad neišsprūstų nė vienas žodis. Gal dar ir suprasite, kad kai kurių kontaktų telefone išvis geriau nesaugoti. O taip pat galbūt pagalvosite ir apie tai, kad telefonas nesnaudžia ir tuomet, kai yra išjungtas. Jūs gal galvosite tik apie tai, kad išjungus telefoną jį su savimi nešiojate tokį pat aktyvų kaip kokią malką. Tačiau jeigu jūsų pokalbių kažkas klausosi, tai yra didelė tikimybė, kad telefonas jus girdi ir tuomet, kai jūs net jo nesate įjungę. Reikia nueiti bent 5 metrus nuo telefono ir kalbėtis prislopintais balsais, kad viskas būtų gerai.

Atsargiai naudotis socialiniais tinklais

Dar vienas patarimas, norint likti nesusekamiems – labai atsargiai naudotis socialiniais tinklais. Ir šis patarimas apima šiek tiek daugiau nei jūs įsivaizduojate. Tai ne tik atsargesnis susirašinėjimas arba apskritai nesusirašinėjimas. Tai ir labai reiklus žvilgsnis į savo draugus: ką iš tiesų iš jų pažįstate? Taip pat reikėtų atsisakyti noro žymėtis, kad dalyvaujate tam tikruose renginiuose. Kaip ir skelbti asmeninio pobūdžio informaciją, nes tai suteikia lengviausią būdą jus nuolatos sekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *