Palangoje vystomi NT projektai traukia gyventojų dėmesį

Nuo senų laikų gyvenimas pajūryje žavėjo unikalia atmosfera, jaukumu, grynu oru ir nuostabiu peizažu. Vis dėlto, ilgą laiką naujos statybos gyvenamieji projektai čia beveik nebuvo vystomi. Šiandien situacija iš esmės pasikeitė – Palangoje vystomi NT projektai traukia ne tik miesto gyventojų dėmesį, bet ir vilioja naujakurius, ieškančių ramios gyvenamosios aplinkos, gyvenamojo būsto šalia jūros ar pušynų apsuptyje.

Kas paskatino vystyti naujus nekilnojamojo turto projektus Palangoje?

Palangos NT rinkaPoreikis vystyti naujus nekilnojamojo turto projektus Palangoje susiformavo gana natūraliai. Jau kelerius metus didmiesčių gyventojai aktyviau ieškojo būsto mažesniuose, jaukesniuose, kurortiniuose miesteliuose, iš kurių nesunkiai pasiekiami didesni miestai, tačiau tuo pačiu galima mėgautis jaukia ramybe ir privatumu. Be to, poreikį statyti naujus namus suformavo ir augantys Palangos gyventojų poreikiai – metų metus praleidę senos statybos daugiabučiuose vis daugiau Palangiškių ieškojo naujo būsto patogesniam gyvenimui.

Kalbant apie naujų NT projektų poreikį, būtina kalbėti ir apie gerėjančią ekonominę gyventojų padėtį. Praktika rodo, kad vis daugiau žmonių ieško ne buto, o yra pasiryžę investuoti į kur kas brangesnį nuosavą namą ar šiuolaikišką kotedžą. Be to, dalis Lietuvos gyventojų būsto Palangoje ieško kaip papildomo nekilnojamojo turto, kuriame galėtų leisti atostogas ar vasaros savaitgalius. Šis sprendimas tampa puikiu papildomų pajamų šaltiniu, kadangi nenaudojamas būstas gali būti sėkmingai nuomojamas turistams.

Ką siūlo nekilnojamojo turto vystytojai?

Atsižvelgdami į skirtingus pirkėjų poreikius, NT vystytojai siūlo skirtingus gyvenamųjų namų projektus. Ieškantys buto gali rinktis iš šiuolaikinių daugiabučių projektų, išsiskiriančių jaukia gyvenamąja aplinka (daugiabučiai statomi atokiau nuo miesto triukšmo, šalia pušyno ir jūros), patogiu butų išplanavimu, aukštos kokybės statybinėmis medžiagomis. Jei galvojate apie nuosavą namą, NT vystytojai taip pat turės ką pasiūlyti. Gyventojų poreikius atitiks tiek nauji nuosavų namų kvartalai, tiek jaukūs ir praktiški kotedžai, kuriuose patogiai jausis tiek mažesnė, tiek didesnė šeima. Suprasdami, kad gyvenimas naujuose namuose neatsiejamas nuo estetikos, naujųjų projektų vystytojai siūlo kruopščiai apgalvotus statybos sprendimus, racionaliai išplanuotas erdves, būstus su erdviomis terasomis arba balkonais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *