Patalpos biurams Kaune – patogus sprendimas smulkiam ir vidutiniam verslui

Turite smulkų ar vidutinį verslą ir galvojate apie patalpas Kaune? Šiuo atveju turite kelias išeitis. Viena jų – galite nuomotis arba įsigyti atskirą biurą. Vis dėlto, šis sprendimas reikalauja gana didelių išlaidų, kurių neseniai pradėtas ar nedidelis verslas paprastai negali sau leisti. Kitas pasirinkimas – patalpos biurams Kaune, kurias siūlo modernūs ir šiuolaikiški verslo centrai. Tai itin praktiška ir patogu, jei galvojate apie priimtinos kainos ir prestižo santykį. Paprastai verslo centrai atitinka visus šiuolaikinio verslininko reikalavimus, todėl gali pasiūlyti patogias ir praktiškas darbo vietas tiek mažesniam, tiek didesniam kolektyvui.

Biuro vieta, susisiekimas ir nuomos sąlygos

Biurų patalposJei galvojate nuomotis biuro patalpas, reikėtų pasidomėti Kaune esančiais ir naujai statomais verslo centrais. Kad išvengtumėte finansinių sunkumų, turėtumėte iškart pasikalbėti dėl nuomos kainų – tai padės priimti racionaliausią sprendimą. Beje, neapsigaukite – viskas nepriklauso vien nuo skaičių. Būtina įvertinti ir įvairius išorinius aspektus, pvz., ar verslo centras siūlo nemokamą automobilio stovėjimo aikštelę, ar nuomojamas patalpas pasieksite lengvai ir greitai (pvz., jei nuomositės patalpas miesto centre, turėsite susitaikyti su nuolatinėmis transporto spūstimis ir dažna problema dėl automobilio stovėjimo vietos, kuri bus aktuali ne tik jums, bet ir jūsų darbuotojams). Taip pat būtina įvertinti patalpų plotą, išplanavimą. Kalbant apie kainas, būtina pasidomėti, kokios sąlygos taikomos ilgalaikei nuomai, pvz., jei sudarote sutartį 5-eriems metams.

Biuro išplanavimas, interjeras ir dydis

Prieš pasirašydami nuomos sutartį, būtinai apžiūrėkite jums siūlomas patalpas, kad žinotumėte, ar jos atitinka jūsų lūkesčius. Labai svarbu įvertinti patalpų plotą – ar visi jūsų darbuotojai čia jausis patogiai ir laisvai? Nepamirškite, kad sėkmingai vykdomas verslas turėtų augti ir plėstis, o tai reiškia, kad jūsų bendrovės darbuotojų skaičius taip pat gali augti. Apie tai turėtumėte pasikalbėti su verslo centro atstovais – ar jie galės jums pasiūlyti naujas didesnes patalpas, jei to prireiktų? O gal pavyktų dabartinėse patalpose sukurti kelias papildomas darbo vietas?

Būtina pagalvoti apie biuro interjerą ir jo įrengimą. Beje, atsižvelgiant į klientų poreikius, paprastai verslo centrai siūlo rinktis iš dviejų variantų – tiek pilnai įrengtų biuro patalpų, tiek patalpų su daline apdaila, kurias galima įrengti individualiai pagal kiekvieno poreikius. Pastarasis sprendimas reikalauja kur kas daugiau laiko ir didesnių investicijų, tačiau užtikrina pageidaujamas komforto sąlygas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *