Kodėl nekilnojamojo turto projektai mieste geriau už namus užmiestyje?

Jei galvojate apie nekilnojamąjį turtą sostinėje, turite išties daug pasirinkimų – čia populiarūs tiek nauji daugiabučių projektai, tiek nuosavi namai, tiek kotedžai jaunoms šeimoms. Svarbiausia – racionaliai apsibrėžti savo poreikius, kad žinotumėte, koks būstas atitiks jūsų interesus, pvz., praktika rodo, kad pirkėjai itin palankiai vertina naują AmberCity projektą Pašilaičiuose, tačiau dėmesys nuosaviems namams taip pat auga. Šiuo atveju NT brokeriai teigia, kad būtina įvertinti visus vieno ar kito sprendimo privalumus bei trūkumus – nors nuosavas namas siejamas su prabanga ir ramybe, daugelis pirkėjų nepagalvoja, kad su privalumais ateina ir tam tikri sunkumai.

Esminiai skirtumai, apie kuriuos kalba daugiabučio ir nuosavo namo gyventojai, yra privatumas ir susisiekimas su miestu. Tiesa, nereikėtų galvoti, kad vienas ar kitas aspektas pats savaime yra privalumas ar trūkumas.

Dvi privatumo pusės

AmberCityŽinoma, jei gyvenate nuosavame name, jūs turite savo kiemą ir galimybę mėgautis jaukiais ir ramiais vakarais be kaimynų, taip pat turite kur kas daugiau privatumo, tylos ir ramybės nei kaimynų apsuptas daugiabučio gyventojas. Vis dėlto, tai nėra visuomet gerai. Dažnas gyventojas kalba apie kaimynų vertę – visų pirma, jūsų būstas yra kur kas saugesnis, kadangi šalia nuolatos gyvena žmonės (jei turite nuosavą namą užmiestyje, o kaimynai gyvena tolėliau, tokį namą nejauku palikti ilgesniam laikui, pvz., išvažiuojant atostogų, kadangi didėja vagystės tikimybė), be to, jei turite mažų vaikų, kaimynų vaikai gali tapti malonia draugija jūsų atžaloms ir maloniu pokalbiu jums.

Pagalvokite apie susisiekimą su miestu

Kitas aspektas – susisiekimas su miestu. Jei turite mažų vaikų, kasdienis važinėjimas iš užmiesčio į sostinę gali tapti iš tiesų varginančiu užsiėmimu, ypač, jei vaikus norite vežti į užklasinės veiklos užsiėmimus arba patys esate aktyvūs žmonės ir mėgstate daug laiko praleisti mieste. Žinoma, gyvenimas sostinėje taip pat gali kelti sunkumų, ypač tuomet, jei gyvenate judrioje miesto dalyje, todėl kiekvieną dieną patenkate į transporto spūstis. Ieškodami optimalaus varianto, pirkėjai teigia, kad svarių privalumų turi nekilnojamo turto projektas Pašilaičiuose, kadangi, būdami kiek atokiau nuo judriųjų miesto gatvių, daugiabučiai leidžia mėgautis jaukia ramybe, tuo pačiu užtikrindami patogų ir greitą susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais: prekybos centrais, mokyklomis, vaikų darželiais ir kt.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *